AKKUMAŞ & AKDENİM

İplik boyama tesisimizde AKDENİM markasıyla tüm dünya ve Türkiye markalarına indigo denim kumaş tedarik etmekteyiz.

Gömleklik 4 oz’tan, 13,5 oz’a kadar ürettiğimiz basic denimlerin yanı sıra keten, polyester, viskon, poliviskon, dualcore, naylon, tencel/lyocell gibi özel karışımlar ve organik kumaş dahil en son trend likralı veya likrasız denim kumaş yelpazesiyle tekstil sektörüne servis vermekteyiz. Aynı şekilde, dokuma kumaş alanında da hambez üretimi ve top boyama yaparak non-denim trendlerinde talepleri karşılamaktayız.

Fabrikamızda denim ve non-denim pamuklu kumaşlar iplik olarak girip, doğrudan hazır giyimde kullanılabilecek şekilde fabrikamızdan çıkmaktadır.

Hakkımızda

ÜRETİM KAPASİTEMİZ

600.000 mt kumaş, 1.000.000 mt boyahane olan mevcut kapasitemiz, piyasa talepleri ve hedeflerimiz doğrultusunda ileri teknoloji ve en son trendlere göre her geçen gün revize edilmekte, yatırımlarımızla geliştirilmektedir.

BOYAHANEMİZ

Boyahanemiz sülfür, reaktif, overdye, kaplama çeşitleri ile özel diğer finishing uygulamaları alanında kumaş firmalarına fason üretim servisi vermektedir.

Şirket Profili

Akdenim tesisimiz, üretim yaptığı alanlarda dünyanın ve Türkiye’nin önemli, modaya yön veren markaları ile ar-ge, ür-ge, pazar trendleri konusunda işbirliği halinde çalışırken; öncü ve yenilikçi bir yapıyla servis sunmaktadır.

Günümüzde hazır giyim markalarının daha hızlı servis verebilecek, en son trend siparişleri için farklılık yaratabilen, en iyi üretim kalitesi ile taleplerini karşılayabilecek Türkiye’yi tercih ettiklerini biliyoruz. Bu gerçeklikle müşterilerimiz; kalite standartları güvencesiyle koleksiyon zenginliği, hızlı tedarik ve dinamik servis avantajları ile piyasada öne çıkan Akdenim markasını iyi bir yol arkadaşı olduğunu bilerek tercih etmektedirler.